Skip links

Кондиціонери для дому та офісу

Для кондиціювання побутових приміщень, як правило, використовують побутові кондиціонери настінної спліт-системи, які можуть відрізнятися між собою потужністю, дизайном, функціональністю та технічними характеристиками. Перше, із чим потрібно визначитися при виборі кондиціонера, з потужністю обладнання. Рекомендована площа для використання, що вказується в технічних характеристиках, є номінальним показником.

“Вибір кліматичного обладнання для вашого будинку – складне завдання, оскільки ринок пропонує безліч схожих кондиціонерів з аналогічними функціями.”

Для правильного підбору потужності кондиціонера необхідно враховувати не тільки площу приміщення та висоту стелі, але й кількість осіб, що перебувають у приміщенні, їх активність, кількість техніки, яка може виділяти тепло, площу та теплопровідність вікон, товщину та матеріали зовнішніх стін, розташування щодо сторін світу.

Щоб кваліфіковано підібрати або встановити кондиціонер, краще звернутися до фахівців в особі інженерів компанії SPLIT та отримати професійний прорахунок безкоштовно. Зазвичай, у побутових приміщеннях використовуються моделі холодопродуктивності 2-7 кВт. Таке обладнання може забезпечити комфортну температуру у приміщеннях до 70 м. кв.

Тип компресора кондиціонера

Наступна важлива градація кондиціонерів відбувається за типом компресора. Вони поділяються на інверторні та неінверторні (ON/OFF). Різниця між цими типами компресора у принципі їхньої роботи. Неінверторний компресор починає працювати, коли на нього подається струм, а при досягненні заданої температури в приміщенні компресор відключається та перестає працювати. При роботі інверторного компресора струм на нього подається постійно, а при досягненні заданих показників температури компресора починає працювати на мінімальну потужність.

Максимальна потужність компресора, що споживається, припадає саме на його запуск, тому за рахунок інверторної технології енергоефективність кондиціонера значно зростає. До того ж інверторна технологія забезпечує більш точну та комфортну роботу кондиціонера. В Україні, на широкий ринок, інверторні кондиціонери почали виходити близько 10 років тому і за цей час міцно зайняли свою частку ринку. При виборі кондиціонера, перш за все, потрібно визначитися для яких цілей використовуватиметься дана техніка.

Якщо вам потрібен кондиціонер для охолодження в теплий період року і для обігріву в міжсезоння, тоді вам підійде як інверторні моделі так і не інверторні. Практично всі сучасні кондиціонери можуть працювати на обігрів, але більшість неінверторних моделей призначені для роботи при вуличній температурі -7°С, а інверторних -15°С. Якщо ви розглядаєте кондиціонер як повноцінний прилад для обігріву взимку, вам потрібно звернути увагу на побутові теплові насоси з можливістю обігріву до -20С, -25С, -30С.

Кондиціонери для дому та офісу 1

Опалення кондиціонером: економічне, надійне, комфортне.

Можливості та вид сучасного кондиціонера

Велика конкуренція на ринку кліматичної техніки змушує виробників постійно вигадувати та вдосконалювати можливості побутового кондиціонера. Одні вражають нестандартним дизайном, інші розширюють функціонал.

Виробники:

  • Якщо у вас немає певних переваг до конкретного виробника, можете розгубитися перед різноманіттям вибору побутового кондиціонера.
  • Основними критеріями зазвичай є якість продукції.
  • Ми розподілимо на умовні підгрупи виробників за якістю продукції та ціновими сегментами.
  • Остаточне рішення залишається за покупцем, з конкретних потреб клієнта.

Режими роботи кондиціонера

Практично всі кондиціонери мають стандартний набір режимів, таких як: автоматичний, охолодження, обігрів, осушення та вентиляція. За функціональними можливостями найчастіше є такі опції: нічний режим (оптимальна робота для комфортного сну), режим турбо (робота на максимальних потужностях, для швидкого охолодження), режим еко (для економного споживання електроенергії), самоочищення (осушення теплообмінника внутрішнього блоку, запобігає утворенню там хвороботворних організмів).

Ексклюзивним режимом припливної вентиляції оснащена лише одна модель, представлена ​​на ринку України – флагман від японського виробника Daikin Ururu Sarara.

Кондиціонери для дому та офісу 2

Фільтрування повітря кондиціонером

Для житлових приміщень особливу увагу слід приділити очищенню повітря. Вони діляться на фільтрацію грубого очищення та фільтрації тонкого очищення. Фільтр грубої очистки – це пластикова сітка, яка розділяє теплообмінник внутрішнього блоку та повітрозабірну решітку панелі блоку.

Її призначення затримувати великі частинки пилу та інші елементи, які можуть бути у повітрі. Фільтр тонкого очищення, це фільтруючі елементи, що мають здатність затримувати в собі і знешкодити більш дрібні частинки, що знаходяться в повітрі, такі як бактерії та алергени.

Ще одним способом очищення повітря є застосування плазмового фільтра. Фільтрування відбувається за рахунок іонізації повітря. Цей пристрій здатний очистити повітря від найдрібніших частинок, що знаходяться в повітрі, викликають неприємні запахи та алергічні реакції.

Віддалене керування кондиціонером

Виробники кондиціонерів, як і будь-якої техніки, постійно в гонці інновацій, а в еру інформаційних технологій намагаються бути в тренді часу та робити свою продукцію максимально розумною. Не дивно, що трендом останніх років у побутовому кондиціонуванні стала можливість керування кондиціонером за допомогою інтернету.

Це стало можливим за рахунок вбудованого Wi-Fi модуля. Якщо ще кілька років тому така функція була дорогою новинкою і нею могли похвалитися лише лідери ринку, то сьогодні практично кожен виробник має у своїй лінійці модельний ряд з можливістю підключення до мережі.

Дизайн кондиціонерів

Сучасні вимоги до кондиціонера не закінчуються в його основних функціях. Не слід забувати, що кондиціонер є невід’ємною частиною інтер’єру приміщення, в якому він знаходиться. На вимогу ринку багато виробників мають, серед продукції, модельні ряди дизайнерських кондиціонерів.

Найбільш відомими та популярними у цьому сегменті є такі виробники як LG ARTCOOL, Daikin Emura, Mitsubishi Electric Design, Neoclima ArtVogue. Серед усього різноманіття пропозицій навіть найвишуканіший покупець зможе знайти собі кондиціонер, який задовольнить його естетичні смаки.

Кондиціонери для дому та офісу 3

Кондиціонери преміум сегмента

БрендсторонаРозміщення виробничих потужностей
DaikinЯпоніяЯпонія, Чехія, Малайзія, Туреччина
Mitsubishi ЕlectricЯпоніяЯпонія, Таїланд
Mitsubishi HeavyЯпоніяТаїланд
PanasonicЯпоніяЯпонія, Малайзія,
ToshibaЯпоніяТаїланд

Кондиціонери середнього цінового сегмента

БрендсторонаРозміщення виробничих потужностей
Cooper&HunterСШАКитай
CarrierСШАКитай, Таїланд
GREEКитайКитай
MideaКитайКитай
NeoClimaГреціяКитай, Греція
ChigoКитайКитай
HaiеrКитайКитай
TosotКитайКитай
LGРеспубліка КореяКорея, Китай, Туреччина,

Бюджетні кондиціонери

БрендсторонаРозміщення виробничих потужностей
IdeaКитайКитай
OlmoДаніяКитай
SenseiКитайКитай
LebergНорвегіяКитай
Дивитись
Рухати